Bezpečnostné oceľové dvere

V novom roku 2013 Vám ponúkame nový produkt, ktorým sú oceľové bezpečnostné vchodové dvere. Keďže rastie dopyt po takomto produkte, rozhodli sme sa v novom roku doplniť nový produkt a rozšíriť tak našu ponuku o montáž oceľových vchodových bezpečnostných dverí. Tieto dvere sú cenovo dostupné a mnohokrát oprava alebo renovácia starých, dreveno-papierových vchodových dverí v panelákoch vychádza cenovo na rovnakú úroveň. Myslíme si, že tento produkt bude pre Vás zaujímavý.

Prebiehajúca AKCIA - Bezpečnostné dvere oceľové

Stiahnite si leták tu.

 

Vchodové oceľové dvere - popis

Ponúkame Vám tieto 42mm hrubé bezpečnostné dvere. Dvere sú určené pre zabudovanie do bytov. Dezén dverí je hladký, alebo reliéfový podľa typu dverí. Telo tvorí oceľová a zinkové platne, potiahnutá PVC fóliou s dekoratívnym vzorom. Tento typ dverí obsahuje horný aj dolný 3-bodový zámok a pevné pánty, ktoré sú chránené proti nadvihnutiu dverí.
 

Popis obrázku:
1. horný 3-bodový zámok
2. dolný 3-bodový zámok
3. púzdro  zámku
4. záves dverí s priemerom 16mm
5. posilnenie závesov dverí
6. čap proti vypáčeniu
7. tesnenie krídla dverí
8. tvrdený  izolačný  polystyrénu
9. lepidlo
10. zinková platňa
11. oceľová platňa
12.zinková platňa
13. vrchný laminát PVC - imitácia sreva

Dvere sa vyrábajú v šírkach 800 a 900, niektoré aj v šírke 1000mm podľa druhu dverí. V ponuke máme aj dvere typu 55.II so zosilnenou bezpečnotstnou výbavou. Typ II obsahuje závesy dverí s priemerom 18mm a spodný 5-bodový zámok a dvere patria do druhej bezpečnostnej triedy. Všetky ponúkané produkty majú CE certifikát. O aktuálnych akciách sa informujte v našej prevádzke. Na naše produkty poskytujeme štandardnú 2-ročnú záruku.