Plastove okna

Ďalšou činnosťou, ktorej sa venuje naša spoločnosť, je vykonávanie montáže plastových okien a vchodových dverí. Súčasne ponúkame aj široký sortiment tieniacej techniky ako sú horizontálne aj vertikálne žalúzie, okenné, dverné a rolovacie sieťky proti dotieravému hmyzu. Naši montážny pracovníci majú v danej oblasti montáže plastových okien viac ako 10 ročné skúsenosti a rukami im prešli montáže niekoľko tisíc okien a dverí.

Okrem montáže ponúkame aj predaj jednotlivých komponentov ako sú okná, vchodové dvere, strešné plastové okná a výlezy, vonkajšie a vnútorné parapety, tieniacu techniku ako aj ďalší sortiment pre individuálnu montáž.
 
Po dohode so zákazníkom vykonáme zameranie a následne si dohodneme termín montáže okien. Dĺžka montáže závisí od veľkosti diela. Spavidla u menších diel ako sú bytové zákazky trvajú montáže zvyčajne 1 - 3 dni, podľa náročnosti diela, či sú potrebné aj murárske práce, ktoré predľžia montáž na viac ako jeden deň. U väčších diel doba montáže záleží od personálneho nasadenia montážnych pracovníkov ako aj od celkových požiadaviek investora.
 
Naša firma montuje okná z profilov AVANTGARDE, ktoré sú dlho na trhu a vyrábajú sa pre rozsiahly európsky trh. V ponuke sú 5, 6-komorové okenné profily s izolačným argónom plneným dvojsklom prípadne trojsklom. Sklá je možné vyhotoviť vo viacerých vzorových vyhotoveniach (Ornament Kôra, Chinchila, pieskované sklo, bezpečnostné sklo, atď.) ako aj sklo v rôznom farebnom prevedení (hnedé, modré, zrkadlové).
 
 Novinkami v ponuke sú 4-komorové profily ENCORE, ktorých dve komory (vnútorná a vonkajšia) sú plnené termoizolačnou penou, ktorá posúva izolačné vlastnosti okien o úroveň vyššie. Stavebná montážna širka týchto energeticky úsporných profilov je 80 mm. Druhou novinkou je profil PRIME, ktorého stavebná šírka je 93 mm (je to najširší profil na trhu) a má 7 komôr. Montáž takýchto okien s izolačným trojsklom o šírke 48 mm je vhodná predovšetkým pre energeticky úsporné a pasívne domy.