Zváracie zdroje

Súčasnoť ponúka širokú škálu zváracích zdrojov, preto je niekedy pre laika ťažké sa zorientovať v ponukách jednotlivých predajcov. Ponúkame Vám značky, ktoré sú na našom trhu známe a náležite je dostupný záručný či pozáručný servis a poradenstvo. Keďže tabuľkovité zobrazenie všetkých ponúkaných značiek na stránke by bolo neprehľadné, ponúkneme Vám krátky popis jednotlivých značiek. Prípadne ak tu nenájdete hľadaný výrobok, môžete nás kontaktovať a radi Vám zodpovieme na Vaše otázky.

 

Značku Rilon predávame na Slovenskom trhu od roku 2006. Zváracie zdroje tohoto výrobcu sú kvalitné s spoľahlivé svojou prevádzkou. Mnoho predaných kusov hovorí samo za seba. Zákaznici túto značku na Slovenskom hrhu už poznajú a sami sa na ňu dopytujú. Po osvedčených konvenčných zváračkách prichádzajú na trh už nové modely s digitálnym ovládaním. Viac informácií o jednotlivých modeloch nájdete na: www.rilon.sk

Značka Cemont je na Slovenskom trhu tiež dosť známa. Značka je talianska, ale výroba je v súčasnosti už na Slovensku. Značka ponúka sortiment zváracích zdrojov v kategóriách hobby a poloprofi. Ponuka tejto značky je široká, takže vybrať si je z čoho.

Podobne ako značka Cemont, tak aj značka Oerlikon je známa na Slovensku. Je vyrábaná taktiež na Slovensku, nakoľko spadá pod nadnárodnú korporátnu značku Air Liquide Welding. Samotná značka je známa vo Švajčiarsku, Nemecku, Taliansku a Francúzsku. Jej ponuku tvorí sortiment zváracích zdrojov od poloprofi až po profi zariadenia s priemyselným použitím.

Značku Omicron nemusíme veľa predstavovať. Je to český výrobca zváracích zdrojov. Samotná výroba zváračiek má bohatú históriu a vie ponúknuť zákazníkovi kvalitu, spoľahlivosť a záruku, že zvárací zdroj, ktorý si zakúpi, mu bude slúžiť dlhú dobu. Ponúka zváracie invertory ale aj zváracie poloautomaty s kvalitným medeným transformátorom.

Aj značka Kuhtreiber je od českého výrobcu. Ponuka tohoto výrobcu je obzvlášť široká a niekedy je problém sa rozhodnúť, ktorú zváračku si zákazník kúpi. Na druhej strane, ak sa už zákazník rozhodne pre Kuhtreibera, tak stačí otvoriť katalóg a určite si niečo vyberie.

Myslím, že značku Kemppi netreba veľmi predstavovať. Ide o fínskeho výrobcu zváracích zariadení. Kvalita výrobkov značky Kemppi je na vynikajúcej úrovni. Zákazníci, ktorí si raz kúpia Kemppi, zostanú verní tejto značke.